GRATULUJEMY RÓWNIEŻ

Za wyjątkową postawę Fair Play – Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ

Za najbardziej widowiskowe umiejętności spośród uczestników turnieju – Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK

Zawodniczce walczącej z największą gracją – Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK

Najmłodszy zawodnik – Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY

Najstarszy – Piotr Domaradzki GO-NOW ŁÓDŹ

RANKING SZABLA

KONKURENCJA SZABLA

 

Do 10 lat

1.      Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
2.      Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
3.      Szymon Wachnik AKADEMIA SZERMIERZY

4.      Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ

Do 14 lat

1.      Mikołaj Wieczorek GRUDZIĄDZ 5
2.      Kajetan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
3.      Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ
4.      Jakub Gawęcki AKADEMIA SZERMIERZY

Do lat 18

1.      Eryk Wieczorek GO-NOW ŁÓDŹ
2.      Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
3.      Maksymilian Suwara AKADEMIA SZERMIERZY
4.      Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK

18+

1.      Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ

2.      Szczepan Łakomy PGF SALUT

3.      Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY

4.      Konrad Kandulski PGF SALUT

Szabla Walki Kobiet

1.      Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY
2.      Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK
3.      Sonia Młynarczyk AKADEMIA SZERMIERZY

RANKING MIECZ DŁUGI

KONKURENCJA MIECZ DŁUGI

 

 

Do 10 lat

  1. Tymon Puczyński AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Teodor Wadowski GO-NOW ŁÓDŹ
  3. Jakub Pol GO-NOW ŁÓDŹ
  4. Szymon Wachnik AKADEMIA SZERMIERZY

Do 14 lat

1.      Jan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ

2.      Kajetan Traciński GO-NOW ŁÓDŹ

3.      Jakub Gawęcki AKADEMIA SZERMIERZY

4.      Stanisław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY

Do lat 18

  1. Maksymilian Suwara AKADEMIA SZERMIERZY
  2. Kamil Gornowicz LUKS-POL CZERSK
  3. Jakub Sowiński AKADEMIA SZERMIERZY
  4. Przemysław Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY

Powyżej 18

1.      Rafał Kalus AKADEMIA SZERMIERZY

2.      Hieronim Kucharski LUKS-POL CZERSK

3.      Konrad Kramarz GO-NOW ŁÓDŹ

4.      Marcin Orent LUKS-POL CZERSK

Kategoria Walki Kobiet

1.      Agnieszka Wiszniewska-Matyszkiel AKADEMIA SZERMIERZY
2.      Weronika Skwierawska LUKS-POL CZERSK
3.      Sonia Młynarczyk AKADEMIA SZERMIERZY